تبلیغات
جهاد نرم افزاری - سپهری از آسمون
 
 
تاریخ :  چهارشنبه 2 آذر 1390
نویسنده :  سید هادی میرلوی موسوی
به یاد بسیجی شاعر -ابوالفضل سپهر
به مناسبت هفه بسیج متن زیر از نوشته های ابوالفضل سپهر تقدیم می گردد.
و به نام آن
بسیجی كه روزی  خواهد آمد و عالم را از بند تبعیض و بردگی و جهالت نجات خواهد داد.به نام خداوند بسیجیان از صدر اسلام تا كنون.

 و به نام اول بسیجی عالم امیرالمومنین علی (ع) در روزی كه فرزندش سهم عسلش از بیت المال را به دلیل نیاز زودتر گرفته بود بر خود لرزید و فرمود : عزیزم اگر شب گذشته كه تو سهم خود را از بیت المال گرفتی تا صبح در این شهر  كسی سرگرسنه بر زمین گذاشته باشد ، علی جواب خدایش را خواهد داد ؟

و به نام آن بسیجی كه تن به شمشیر داد ولی ذلت را نپذیرفت .

به ادامه مطلب مراجعه فرماییدو به نام آن بسیجی كه روزی  خواهد آمد و عالم را از بند تبعیض و بردگی و جهالت نجات خواهد داد .

و به نام آن پیر بسیجی خمینی كبیر كه رهبر جهان اسلام بود و در خانه ای ساده می زیست و در گرمای تابستان وقتی خواستند پنكه ای برای او تهیه كنند تا بدن نحیفش از گرمای تابستان در امان بماند می گوید : چون دیگران از این وسیله بی بهره اند لازم نیست برای من پنكه بیاورید .

و به نام آن بسیجی ۱۳ساله كه نارنجك به كمر بست و به زیر شنی های تانك دشمن رفت و بنیانگذار عملیات شهادت طلبانه در عصر گریز از مرگ شد .

و به نام آن بسیجی كه فرمانده گردان بود و تنها كاری كه برای خانواده خود- كه بر اثر حكم تخلیه صاحبخانه آواره شده بودند-انجام داد ، تهیه یك چادر گروهی بود تا آنها را در یكی از خیابانهای شهر اسكان دهد و سپس خود دوباره راهی جبهه شد .

و به نام بسیجی پیر مرد كه وقتی فهمید به علت كهولت سن نمی خواهند به  جبهه اعزامش كنند با التماس گفت : ممكن است قادر به گرفتن اسلحه نباشم اما می توانید بدنم را در گونی سنگری بگذارید و برای ساخت سنگر از من استفاده كنید .

و به نام بسیجی كه همسرش را برای حفظ دین خدا راهی جبهه كرد و پس از شهادت همسر مجاهدش ، در خانه قائدان كار می كرد تا خرج معاش یگانه دخترش را تامین كند .

و به نام مدیر منطقه بسیجی كه ایستادن در صف تلفن همگانی و اتوبوس شركت واحد را به استفاده از موبایل و ماشین بیت المال ترجیح داد .

و به نام آن بسیجی كه فرمانده لشكر بود اما هنگامی كه همسرش از او ۵۰۰۰ ریال پول دستی می خواهد، از یكی از دوستانش قرض می گیرد و به او می دهد تا شرمنده همسرش نشود .

و به نام آن بسیجی با اخلاص كه نماینده حضرت امام (ره) در شورای عالی دفاع بود و تمام زندگی اش خلاصه می شد در اتاقی كوچك و ساده كه در آن بر روی جعبه میوه پتویی كشیده بود و با همسرش آنجا زندگی می كرد .

و به نام آن بسیجی عاشق كه شهردار شهر بود و هنگام عبور از خیابان وقتی دید كه راه جوی آب بسته شده است ، خود جارویی برداشته و به داخل جوی رفته و راه بسته شده را به تنهایی باز نمود و بعد از شهادتش ،‌پیكرش هدف خمپاره قرار گرفت تا حتی یك متر از خاك این دنیا را برای تدفینش اشغال نكند .

و به نام آن بسیجی كه هنگام نبرد چشمان خود را از دست داد ولی تا پایان جنگ هیچگاه خط مقدم را ترك نكرد و بعد از جنگ هم در جبهه علم تلاش كرد و با چشمان نابینا دكترای علوم سیاسی را از دانشگاه گرفت .

و به نام آن ابر مرد بسیجی كه با مدرك دكترای فیزیك پلاسما از دانشگاههای آمریكا قید زندگی راحت مادی را در آمریكا زد و راهی لبنان و ایران شد تا در جنگ و مبارزه مستضعفان جهان علیه استكبار شركت كند و عروس شهادت را در آغوش كشد .

و به نام بسیجی كه فرمانده گردان بود و چون از عملیات شناسایی در آن گرمای تیر ماه بازگشت، مسول تداركات،كمپوت آلبالویی هدیه لبان خشك و ترك خورده اش كرد ، اما وقتی فهمید از این كمپوت به تعداد نیروها موجود نیست با بغض و ناراحتی از این كه دیواری كوتاهتر از دیوار او پیدا نكرده اند ، كمپوت را به كناری نهاد و تنها به نوشیدن جرعه ای از آب گرم قنات كرد .

و به نام آن بسیجی دانش آموز كه برای آنكه بتواند كمپوتی به جبهه هدیه كند روزها فاصله خانه تا مدرسه را با پای پیاده طی می كرد تا كرایه های ماشین را پس انداز كند و بتواند كمپوتی برای شیران جبهه حق خریداری كند .

و به نام آن زن بسیجی كه هنگام ازدواج ، همسرش به او گفت : « دراین دنیا هركاری برای خوشبختی تو انجام می دهم » و اكنون در پی سال ها كه از آن روز می گذرد هر روز با لبخندی بغض آلود  چندین بار برای شوهر قطع نخا عی اش  لگن می آورد و خم به ابرو نمی آورد .

و به نام آن زن بسیجی كه هر وقت همسرجانبازش تعادل عصبی اش را از دست می دهد ، فرزندانش را در اتاقی محبوس می كند و خود را مقابل شوهرش قرار می دهدتا شوهرش آن قدر او را بزند تا به حال عادی باز گردد . وقتی از او می پرسند چرا خودت از جلوی او كنار نمی روی ؟ پاسخ می دهد : اگر من مقابل او نباشم و مرا نزند ، خودش را می زند و به خود صدمه وارد می كند .

آری ! فرهنگ بسیجی این است .

برادر و خواهر بسیجی ام !

هدف از خلقت انسان رسیدن به مقام بسیجی مخلص است و من و تو كه خود را بسیجی می دانیم ، مسئوولیم . مبادا اشتباهات و گناهان من و تو به مقام ومنزلت بسیج ضربه وارد كند ، ما مسئوولیم.

فرماندهان ،سرداران ، مسئولین ، یك حرف هم با شما . شما كه حالا در امان و آسایش تلاش و مجاهدت دیروزتان هستید . یادتان باشد عده ای سردار بی درجه هم هستند به نام مادران و همسران شهدا و جانبازان كه هنوز هم در عرصه جهاد و تلاش هستند و جبهه آنها هنوز هم ادامه دارد ، به یاد و فكر آنها هم باشید .....
:: مرتبط با: فرا سیاست ,
:: برچسب‌ها: بسیجی , شاعر بسیجی , امام مهدی بسیجی , بسیجی منجی , بسیجی نجات دهنده , پوستر بسیج , بسیج لشکر مخلص خدا , سردار نقدی , سردار جعفری , امام خامنه ای ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شهریار یکشنبه 6 آذر 1390 04:33 ب.ظ
سلام دوست عزیزم خسته نباشی با مطلب "دانلود فیلم مستند اغوا "در خدمت شما دوست خوبم می باشم.منتظ حضور گرمت هستم یاعلی
سید هادی میرلوی موسوی پاسخ داد:
بسیار عالیست قبلا دانلود کردم.
amir شنبه 5 آذر 1390 08:10 ب.ظ
سلام گرم دراین فصل سرد خدمت سرداربیداری عزیز جای تشکر دارد که اینقدر زحمت میکشید برای بیداری دوستان.درضمن هفته بسیج وپایداری را تبریک میگم به امید پیروزیهای اسلام و در ضمن مارا در این راه که تازه شروع کردیم و بیتجربه هستیم یاری بفرمایید.کوچک پایگاه سایبری
سید هادی میرلوی موسوی پاسخ داد:
حتما شما رو یاری خواهیم کرد همین که همت به نوشتن کردید خودش خیلیه. موفق باشید.
مبارز منتظر جمعه 4 آذر 1390 07:08 ب.ظ
سلا همسنگر خوبم
تشکر از زحمات بسیار خوب شما متن بسیار زیبایی بود تشکر
با ارزوی توفیق روز افزون برای شما
به امید ظهور مولایمان حضرت صاحب الزمان عج که صد البته نزدیک است
یا علی
اللهم عجل لولیک الفرج
سید هادی میرلوی موسوی پاسخ داد:
به امید نابودی اسرائیل و جایگزینی دولت اسلامی که صد البته نزدیک است.
شهریار جمعه 4 آذر 1390 03:00 ب.ظ
سلام
شما با افتخار لینک شدید
میلاد جمعه 4 آذر 1390 02:04 ب.ظ
با سلام وبلاگ خیلی خوبی دارید اگه موافق با تبادل لینک هستید خبرم کنید یا علی
سرباز گمنام امام زمان پنجشنبه 3 آذر 1390 11:32 ق.ظ
سلام هم سنگر
ان شاءالله در راهی که قدم گذاشتید ثابت قدم بمانید. لینکتون کردم.

چه دعایی کنمت بهتر از این،

که کنارِ پسرِ فاطمه هنگامِ اذانِ سحرِ جمعه ای از این ایام،

پشتِ دیوارِ بقیع،

قامتت قد بکشد،

به دو رکعت صلواتی که نثارِ حرم و گنبدِ برپا شده ی حضرت زهرا بکنی؛

یاعلی
سید هادی میرلوی موسوی پاسخ داد:
ثابت قدمی در حوزه ی سایبری واقعا کار کوچکی نیست و ما هم این ثابت قدمی را از در گاه خداوند طلب می کنیم.
شهریار پنجشنبه 3 آذر 1390 08:56 ق.ظ
سلام
احسنتم زیبا بود
وب سایت ثائر پنجشنبه 3 آذر 1390 05:33 ق.ظ
سلام سردار
خدا قوت دلاور
وب شما یکی از غنی ترین فضاهای سایبری پیشرو در جنگ سایبریه. بنده سر میزنم به دوستان بیرون هم توصیه میکنم سربزنن
ولی به دلیل کمبود وقت فرصت نمیکنم که نظرات خوب و سازنده بدم.
ان شاءالله سعی میکنم که نظر هم بدهیم.
دعامون کن
اللهم عجل لولیک الفرج
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
به نام پروردگار پنج تن
این پایگاه به حمد الله در جهت بصیرت افزایی آخر الزمانی راه اندازی شده تا هرچه بیشتر خواص الهی را در عصر ظهور راهنمایی بنماید امید است که نیروهای خدا (حزب الله) در این مسیر هم خود استفاده برده و هم ما را یاری بنمایند تا بار دیگر با حداقل امکانات پوزه ی قدرت استکبار جهانی را به خاک بمالیم و عزممان را دوباره اثبات کنیم.
به امید ظهور جضرت ولی عصر (عج)
الهم عجل لولیک الفرج

  :: مدیر وب سایت : سید هادی میرلوی موسوی
چقدر با فراماسونری ((مکتب دجال)) آشنایی دارید؟

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

جهاد نرم افزاری