تبلیغات
جهاد نرم افزاری - حماسه 9 دی + عکس های جالب
 
 
تاریخ :  شنبه 3 دی 1390
نویسنده :  سید هادی میرلوی موسوی

حماسه نهم دی در گفتگوی فارس با مدیرمسول جام جم

خلق حماسه 9 دی مرهون روشنگری رسانه‌ها بود

 مدیرمسئول روزنامه جام‌جم گفت: هر یک از رسانه‌های معتقد به نظام و آرمان‌های انقلاب با ادبیات و سبک و شیوه خود به خاموش شدن فتنه کمک کردند و در نهایت در حماسه 9 دی که روز حضور روشنگرانه مردم بود، نتایج این تلاش‌ها و زحمات را دیدیم.

 

بیژن مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره نقش رسانه‌‌ها در تبیین صحیح شرایط پس از انتخابات 88 و روشنگری فتنه و حوادث پس از انتخابات که منجر به خلق حماسه 9 دی شد،‌‌ اظهار داشت: اگر به شرایط آن سال‌ و فتنه 88 بازگردیم، عوامل فتنه و حامیان خارجی آنها تلاش زیادی داشتند که فضای کشور را امنیتی کنند و از این مسیر اهداف خود را پیگیری کنند.

تلاش برای روشن شدن ذهن افکار عمومی

وی خاطر‌نشان کرد: اما اراده‌ای که بر اساس تشخیص و رهنمودهای مقام معظم رهبری شکل گرفت تلاش برای روشنگری افکارعمومی نسبت به اصل ماجرا بود.

تمرکز جریان فتنه بر موضوع "تقلب"

مدیر‌مسئول روزنامه جام‌جم تصریح کرد: جریان فتنه و حامیان آنها تمام تلاش خود را بر روی موضوع "تقلب" در انتخابات متمرکز کرده بودند .این حربه‌ در دنیا به عنوان یک اهرم فشار بر علیه بسیاری از کشورها استفاده می‌شود و در آن مقطع در کشور ما نیز این اتفاق افتاد.

ورود رسانه‌ها در راستای روشن کردن افکار عمومی
 
مقدم با اشاره به تأکیدات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در مقطع فتنه 88 و تأکید ایشان بر روشن شدن ذهن افکار عمومی یادآور شد: در این راستا بخش عمده‌ای از رسانه‌های داخل کشور با ورود به عرصه به روشن شدن افکار عمومی کمک کردند و رهبر معظم انقلاب اگر خواص را نیز مرتبا مورد خطاب قرار می‌دادند در همین راستا بود که آنها سکوت نکنند و از تأثیرگذاری خود در راستای شفاف شدن فضا استفاده کنند.

مدیرمسئول روزنامه جام‌جم با بیان اینکه برخی از خواص به صحنه آمده و بر علیه فتنه‌گران موضع گرفتند و برخی نیز سکوت اختیار کردند، متذکر شد: در آن مقطع زمانی، رسانه‌هایی که نگاهشان به انقلاب، رهبری نظام و حفظ دستاوردهای انقلاب بود و جریان فتنه پیوندخورده با جریان ضد‌انقلاب را قبول نداشتند، وارد عرصه شدند و با تلاش‌های آنها در نهایت افکار عمومی نسبت به یک القای بزرگ به توطئه خطرناک تا حدی روشن شد.

مقدم در ادامه اظهار داشت: هر چه زمان بیشتر گذشت، چهره جریان فتنه برای عمومی مردم روشن‌تر شد و حقایق بییشتری نیز در خصوص آن جریان آشکار شد.

نقش بارز صداوسیما در آشکار شدن زوایای پنهان فتنه

وی با پررنگ‌ ارزیابی کردن نقش صدا و سیما در روشنگری در خصوص جریان فتنه 88 یادآور شد: صدا و سیما به دلیل قدرت، فراگیری و نفوذی که در بین مردم داشت در آن مقطع توانست سهم بسزایی در آشکار شدن زوایای پنهان فتنه داشته باشد و البته به صورت طبیعی مورد فشار و خطاب جریان ضد‌انقلاب بود.

همراهی برخی رسانه‌ها با جریان فتنه

مدیرمسئول روزنامه جام‌جم با تذکر این نکته که در جریان فتنه 88 برخی از رسانه‌ها نیز هم ر استا با جریان فتنه عمل کردند، خاطر‌نشان کرد: برخی رسانه‌ها چه در فضای مجازی و چه فضای مکتوب و مطبوعات با جریان فتنه هم‌پیمان و هم مسلک بودند و تا جایی که می‌توانستند با ادبیات خاص خود به جریان فتنه کمک می‌کردند.

وی تصریح کرد: اگر برای این دسته از رسانه‌ها تخفیف قائل شویم باید بگوییم که آنها در نهایت اگر به فتنه کمک نکردند، در آن جریان سکوت اختیار کردند و هیچ کمکی به خاموش شدن آتش فتنه نکردند.

مقدم علت همراهی برخی از رسانه‌ها با جریان فتنه را برخورداری از خاستگاه‌های مشترک، برقراری برخی از پیوندها و درگیر بودن برخی از نیروهای آنها در جریان فتنه ارزیابی کرد.

9 دی روز حضور روشنگرانه مردم

وی در خاتمه تصریح کرد: در مقابل، رسانه‌های معتقد به نظام و هم‌جهت با آرمان‌های انقلاب نقش بسزایی در روشن شدن افکار عمومی داشتند که البته این دسته از رسانه‌ها نیز درجه‌بندی می‌شوند اما هر یک با ادبیات و سبک و شیوه خود در این مسیر کمک کردند و در نهایت در حماسه  9 دی که روز حضور روشنگرانه مردم بود، نتایج این تلاش‌ها و زحمات را دیدیم.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم آذر 1390;ساعت 20:28;  توسط امیرمحسن سلطان احمدی;  |  هم صدا شو با پیامت هم صدا شو با پیامت


 انعکاس «9دی» در رفتار دشمن

 چرا "9دی"، در رسانه‌های جهان بایکوت می‌شود؟ علت سکوت دشمن در این رابطه حیرت اوست یا برنامه‌ریزی‌هایی که دشمن ترجیح می‌دهد در حرکتی سایه‌وار آنها را علیه 9دی به اجرا دربیاورد؟

 

چرا 9 دی هیچ نمودی در رسانه‌های جهان ندارد؟ رسانه‌هایی که حتی کوچکترین تجمعات و بیانیه‌ها در حمایت یا علیه رهبران جهان از چشم آنها پنهان نمی‌ماند چه می‌شود که چنین اتفاق بزرگی در میان آنها انعکاسی ندارد...!؟

اتفاقی که حتی برچسب‌هایی مثل "مهم نبودن برای افکار عمومی" و یا "بی اثر بودن در فرآیند‌های سیاسی" نیز در مورد آن بی معنی است و لذا ناخواسته این سؤال مطرح می‌شود که چرا یک چنین رخداد مهمی که در تاریخ تحولات سیاسی ایران نقشی برجسته در مصون سازی نظام جمهوری اسلامی دارد، اینطور در فرآیند توجهات محافل رسانه‌ای و سیاسی جهان مورد سکوت قرار می‌گیرد.

اما نکته آنجاست که به نظر می‌رسد اتفاقاً این سکوت نشانگر صدها، بلکه هزاران فریاد و توجه است.

توجهاتی‌ که اگر چه با زبان سکوت بیان می‌شوند اما آمریکا و تمام دشمنان ایران هرگز نمی‌توانند از آن گذشت داشته باشند.

"9 دی" رخدادی بود که جان کشور را از بیماری فتنه شفا بخشید.
در واقع، 9 دی کاری کرد که ثمره چندین ماه تلاش علنی دشمنان خارجی و ایادی داخلی‌شان نقش بر آب شد و در حقیقت، قدرتی برای حمایت از رهبری و نظام به صحنه آمد که جنگ احزاب دشمنان انقلاب را به شکست کشانید.

آیا رواست این طور بیندیشیم که چنین اتفاق مهمی و با این خصوصیات به راحتی در سمت فراموشی دشمن قرار می‌گیرد و یا آیا این با منطق خوانایی دارد که اتاق‌های فکری که روز و شب علیه جمهوری اسلامی ایران در حال طرح ایده‌های براندازانه هستند با بی تفاوتی از کنار 9 دی بگذرند...!؟
 
این حقیقت از سمتی دیگر نیز برای ما هویدا می‌شود.
از آن سو که بخش اعظمی از توطئه‌ها و تلاش‌های دشمن علیه ما طی تاریخ انقلاب اسلامی، هدفی جز دور کردن مردم از نظام و انقلاب نداشته است.

هدفی راهبردی برای دشمن که البته "9 دی" دقیقاً دست بر نقطه شکست آن می‌گذارد و نشان می‌دهد که دشمن طی بیش از 30سال گذشته نه تنها در توطئه‌های فیزیکی بلکه در جنگ نرم نیز نتوانسته است توفیقی به دست آورد و مردم دقیقاً بر خلاف هدف او، محبت و علاقه بیشتری نسبت به نظام اسلامی در خود یافته‌اند.

در حالتی منصفانه حتی باید گفت که 9 دی، فصل الخطاب شکست دشمنان ملت در بیش از 30 سال توطئه‌های آنان است. شکستی بزرگ که دشمن به هیچ وجه نمی‌تواند نسبت به آن از خود بی تفاوتی نشان دهد.

پس راز این سکوت مشکوک آنها در قبال 9دی چیست؟ آیا آنها در این رابطه هنوز در حال اندیشیدن هستند یا اینکه اندیشیدن آنها برای این مسئله طی دو سال گذشته تمام شده و هم اکنون برای جبران شکست خود در حال حرکت در مسیر فرمول‌های جدید هستند؟
 
سکوت و حرکت آرام دشمن نباید ما را از پاسخگویی به این سؤالات مهم غافل کند.

سؤالاتی که مهم‌تر از آنها تلاش ما برای ناکام گذاشتن دشمن در پروژه کمرنگ‌سازی 9 دی است.
:: برچسب‌ها: عفاف حجاب , عفاف , حجاب , شبستر , بیداری افکار شبستر , عالم قبر , بی حجابی , بد حجابی , حماسه نه دی , حماسه 9 دی , 9 دی , فتنه 88 , شکست فتنه , جلبک سبز , شکست جنبش سبز , جنبش اموی , جنبش ابو سفیان , عوامل فتنه , دادگاه فائزه , فائزه هاشمی , دادگاه فائزه هاشمی , فتنه , فتنه نیوز , مشرق , سایت مشرق , خبرگزاری مهر ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
viagra te koop in frankrijk یکشنبه 3 تیر 1397 09:25 ب.ظ
I could not resist commenting. Exceptionally well written!
Judy سه شنبه 29 خرداد 1397 07:54 ب.ظ
Yes! Finally someone writes aƅout x.
Stone Jana چهارشنبه 23 خرداد 1397 02:47 ب.ظ
І'm gоne to convey my little brother, thgat һe shluld alѕo
visit this weblog on regular basis tο tqke updatedd from hottest news
update.
Mittie سه شنبه 1 خرداد 1397 01:48 ق.ظ
Yes! Finallyy someeone writes abvout 4 rx.
Eyelashes growth دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 02:05 ب.ظ
Grsat website. Lots of useful info here. I aam sending it
to a few buddiess ans also sharing in delicious.
And obviously, thank you on your sweat!
Eyelash پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 03:04 ب.ظ
What's uup to every sinble one, it's really a good for me
to pay a visijt this website, it consists of precious Information.
depforce ingredients شنبه 1 اردیبهشت 1397 04:50 ق.ظ
Very njce post. I just stumbled upon your blog aand wished too sayy that I have really enjoyed
brosing ylur blog posts. In anny case I will be subscribing to yourr feed and I hoppe
yoou write again soon!
leonoraparraz.hatenablog.com دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 07:43 ق.ظ
You have made some good points there. I checked on the net for more info about the issue and found most individuals will
go along with your views on this site.
manicure شنبه 19 فروردین 1396 06:29 ب.ظ
Thanks on your marvelous posting! I really enjoyed
reading it, you're a great author.I will be sure to bookmark your blog
and will often come back down the road. I want
to encourage yourself to continue your great job, have a nice day!
تیمسار یکشنبه 18 دی 1390 05:17 ب.ظ
سلام..چرا دیگه به وب ما نمی اید..ما منطزر بازدید شما هستیم
سید هادی میرلوی موسوی پاسخ داد:
ما سر می زنیم شما خبر ندارید!!!!
وب سایت ثائر سه شنبه 6 دی 1390 06:27 ق.ظ
سلام
هدرتون فوق العاده است
خدا قوت
تبادل لینك یکشنبه 4 دی 1390 09:45 ب.ظ
بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به درخواست طبیعی وبلاگ نویسان مبنی بر تبادل لینک، جهت افزایش رتبه در گوگل و از آن جایی که پایگاه تحلیلی است، که درج لینک برخی وبلاگ ها در آن معذوریت دارد. بر آن شدیم تا جهت رفاه حال شما عزیزان و همچنین پاسخ به محبت های تمامی وبلاگ نویسان نسبت به این پایگاه، صفحه ی اختصاصی را برای تبادل لینک قرار دهیم.

بدین جهت مدیران وبلاگ ها که تمایل به درج لینکشان در پایگاه ما را دارند به آدرسی كه قرار دادیم مراجعه نمایند، تا تبادل لینك صورت گیرد.
با تشكر
رزمنده سایبری شنبه 3 دی 1390 09:27 ب.ظ
سلام وخسته نباشید خدمت سردار بیداری .به امید9دی باشکو تر.
یک سری هم به ما بزن.
سید هادی میرلوی موسوی پاسخ داد:
چشم سر می زنیم !!!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
به نام پروردگار پنج تن
این پایگاه به حمد الله در جهت بصیرت افزایی آخر الزمانی راه اندازی شده تا هرچه بیشتر خواص الهی را در عصر ظهور راهنمایی بنماید امید است که نیروهای خدا (حزب الله) در این مسیر هم خود استفاده برده و هم ما را یاری بنمایند تا بار دیگر با حداقل امکانات پوزه ی قدرت استکبار جهانی را به خاک بمالیم و عزممان را دوباره اثبات کنیم.
به امید ظهور جضرت ولی عصر (عج)
الهم عجل لولیک الفرج

  :: مدیر وب سایت : سید هادی میرلوی موسوی
چقدر با فراماسونری ((مکتب دجال)) آشنایی دارید؟

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

جهاد نرم افزاری