تبلیغات
جهاد نرم افزاری - صهیونیست ایرانی مالک کمپانی آریانا +تصاویر
 
 
تاریخ :  پنجشنبه 23 آذر 1391
نویسنده :  سید هادی میرلوی موسوی
یکی از پروژه‌هایی که نظام سلطه طی سالیان اخیر همواره آن را مستمسکی برای فضاسازی علیه نظام جمهوری اسلامی قرار داده است، استفاده از نهادهای خود ساخته باصطلاح "حقوق بشری" است که عناصر مزدور و ضد انقلابی مانند؛ شیرین عبادی، محبوبه عباسقلی‌زاده، عبدالکریم لاهیجی، مصطفی آزمایش و ... صحنه گردانان اصلی آن می‌باشند.

به نقل از ندای انقلاب، با این حال این پروژه ضد ایرانی دارای حلقه‌ها و لایه‌های پنهانی نیز می‌باشد که سرمنشاء آن باز هم صهیونیست‌ها هستند،اما این بار یک صهیونیست ایرانی بنام "الهام یعقوبیان" مالک کمپانی تولید کیف و کفش "آریانا" مدیریت مالی و هدایت بخشی از آن را برعهده گرفته است.


الهام یعقوبیان کسیت؟

الهام یعقوبیان یهودی‌زاده‌ای صهیونیست است که در فروردین سال ۱۳۵۱ در تهران متولد شد و دوران تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در مدرسه یهودیان ایرانی موسوم به "اتفاق" گذراند و در سال ۱۳۷۳ موفق به دریافت مدرک کارشناسی در رشته مترجمی زبان انگلیسی ازدانشگاه آزاد واحد تهران شد.


از آنجایی که "یعقوبیان" از ابتدای نوجوانی با انجمن کلیمیان تهران مرتبط بود و از سوی این انجمن هدایت و حمایت می‌شد در سن ۱۶ سالگی موفق به انتشار اولین کتاب رمان خود تحت عنوان "دریای خاموش" توسط "نشر میعاد" شد.

این صهیونیست مقیم امریکا در تابستان سال ۱۳۶۹، دومین اثر خود تحت عنوان "تند باد سرنوشت" را به رشته تحریر در آورد که به زعم خودش بیانگر نگاه‌ها، رویاها و نیز دغدغه‌های نسلی از جوانان ایران است که تقدیر خود را ناخواسته با تند بادی از ارزش‌های اجتماعی و پیشامدهای نابهنگام خانوادگی عجین شده می‌یابند!

وی در سال ۱۳۷۷ سومین کتاب رمان خود بنام "اشک شمع" را توسط نشر "البرز" به زیر چاپ برد که موضوع آن نیز به زعم خودش بررسی دغدغه‌های خانوادگی و مشکلات اجتماعی نسل جوان ایرانی و نقد برخی از رسوم نادرست اجتماعی، نداشتن حقوق انسانی توسط زنان و معضلات طلاق بوده است!


این نویسنده صهیونیست در اوایل دهه ۷۰ شمسی به عضویت رسمی انجمن کلیمیان تهران درآمد و فعالیت خود را در "کمیته فرهنگی" این انجمن شروع کرد، طوری که در فروردین ماه سال ۱۳۷۸ و دوران حاکمیت دولت اصلاحات با همکاری تعدادی از مسئولین و نویسندگان اقلیت یهود موفق به انتشار مجله "افق بینا" ارگان رسمی انجمن کلیمیان شد و برای مدتی نیز سر دبیری این نشریه را بر عهده گرفت.

الهام یعقوبیان در راه اسرائیل

الهام یعقوبیان که همانند برخی از یهودیان داعیه "ارض موعود" را در سر می‌پروراند، در اواخر سال ۱۹۹۸ میلادی (۱۳۷۷ شمسی) برای اولین بار راهی سرزمین‌های فلسطین اشغالی شده و پس از دیدار با برخی از دست‌اندرکاران و مسئولین رژیم صهیونیستی به ویژه سرویس‌ امنیتی این رژیم به همراه تعدادی از یهودیان حامی صهیونیسم و عناصر سلطنت‌طلب به عضویت سازمان ایرانیان سکولار موسوم به "مرز پُرگهر" درآمده و بدین ترتیب فعالیت‌های خود را علیه جمهوری اسلامی آغاز کرد.


آغاز ماموریت الهام یعقوبیان در امریکا

الهام یعقوبیان پس از دیدن آموزش‌های لازم و دریافت سرفصل‌های ماموریتش از طرف سرویس‌‌های امنیتی رژیم صهیونیستی، در اواخر سال ۱۹۹۹ میلادی عازم محل ماموریت جدید خود واقع در لس آنجلس امریکا شد و در اولین گام به عنوان مشاور و راهنمای مهاجرین در "سازمان فدراسیون یهودیان آمریکا" مشغول به کار شد.

وی پس از مدتی دامنه فعالیت‌های خود را با تداوم همکاری در سازمان ایرانیان سکولار موسوم به"مرز پُرگهر" که باصطلاح در زمینه "برقراری دموکراسی، حقوق بشر و حقوق زنان برای ایران"فعالیت دارد، گسترش داد و این کار را از طریق ارائه مقالات اجتماعی و سیاسی به مجلات فارسی زبان لس آنجلس وبه ویژه همکاری تنگاتنگ با نشریه "شوفار" دنبال نمود و علاوه بر آن با سفر به دیگر شهرهای امریکا و حضور در سمینارها و اجتماعات و ایراد سخنرانی و انجام مصاحبه درباره حقوق زنان ایرانی بر فضاسازی‌های خود علیه جمهوری اسلامی شدت بخشید.

با این حال، کار به همین جا ختم نشده و "یعقوبیان" که گویا برای سیاه‌نمایی علیه ایران موظف به دریافت و اجرایماموریت‌های جدید از سوی دولتمردان امریکایی شده بود، در سال ۲۰۰۲ میلادی با "جان مک کین" از مدافعان حمله نظامی به ایران و رقیب انتخاباتی اوباما در سال ۲۰۰۸، در سال ۲۰۰۳ میلادی با "براد شرمن" عضو دمکرات کنگره امریکا، در سال ۲۰۰۴ میلادی با "لورتا سانچز" نماینده کنگره امریکا و از مدافعان گروهک منافقین و بالاخره در همان سال با "کنت تیمرمن" روزنامه نگار امریکایی و باصطلاح بنیانگذار "بنیاد دموکراسی برای ایران"ملاقات کرد و پس از آن به همراه تعدادی از یهودیان ایرانی مقیمامریکا اقدام به انتشار ماهنامه "مرز پُرگهر" با رویکرد ضد ایرانی کرده و خود سردبیری آن را برعهده گرفت.


دیدار الهام یعقوبیان با مک‌‌‌کین سال 2002دیدار الهام یعقوبیان با براد شرمن سال 2003


دیدار الهام یعقوبیان با لورتا سانچز سال 2004


واگذاری ماموریت به یعقوبیان در حوزه خاورمیانه

از آنجایی که یعقوبیان به سه زبان فارسی، انگلیسی و عبری مسلط می‌باشد در سال ۲۰۰۶ میلادی ماموریتی جدید در حوزه خاورمیانه با محوریت ایران به وی محول شده و به عنوان "رایزن و هماهنگ کننده روابط با جوامع خاورمیانه" در "گارد ملی آمریکا" وابسته به نیروی دریایی این کشور مشغول به کار شد و در این راستا برای تکمیل آموزش‌هایش در مقطع کارشناسی ارشد، در رشته علوم سیاسی دانشگاه ایالتی کالیفرنیا واقع در لس آنجلس بورسیه شد.


حمایت یعقوبیان از طرح دوستیمشایی

الهام یعقوبیان که پس از خروج از ایران همواره ارتباطات مستمر و تنگاتنگی با دست اندرکاران رژیم صهیونیستی داشته و دارد، در سال ۲۰۰۸ میلادی با "یول هاسون" نماینده حزب کادیما و جنبش واحد اسرائیل و "میشل کاهن دلرحیم" از اعضای کنست اسرائیل دیدار کرده و گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های خود علیه جمهوری اسلامی را به آنها ارائه کرد و رهنمودهای جدیدی برای تداوم پروژه "ایران ستیزی" از آنان دریافت کرد.


الهام یعقوبیان در کنار یول هاسون سال 2008ملاقات الهام یعقوبیان با میشل کاهن دلرحم سال 2008


پس از این دیدارها که مصادف با طرح جنجالی "اسفندیار رحیم مشایی" مبنی‌بر "دوستی مردم ایران با مردم اسرائیل و آمریکا" بود، یعقوبیان در سال ۲۰۰۸ صفحه‌ای تحت عنوان "اتحاد ملت ایران و اسرائیل" را در فضای مجازی (فیس بوک) ایجاد کرد که به زعم صهیونیست‌ها این اقدام "پدر خوانده معنوی کمپین اسرائیلی‌ها ایرانیان را دوست دارند" محسوب می‌شود.

گفتنی است، "اسفندیار رحیم مشایی" در ۲۹ تیر ماه ۱۳۷۸ طی سخنانی جنجالی در همایش "نوآوری و شكوفایی در صنعت گردشگری" كه با حضور وزیر خارجه کشورمان برگزار شد، اظهار داشته بود: «ایران امروز با مردم آمریكا و اسرائیل دوست است. هیچ ملتی در دنیا دشمن ما نیست، این افتخار است. ما مردم آمریكا را از برترین ملت‌های دنیا می‌دانیم.»

تاریخ سازی یعقوبیان برای قوم یهود

الهام یعقوبیان که همانند برخی از همکیشانش قوم یهود را میراث‌دار اصلی فرهنگ ایران می‌داند از سال ۲۰۱۰ میلادی به همراه جمعی از یهودیان ایرانی با محوریت "یوسف ستاره شناس" اقدام به راه‌اندازی "مرکز پژوهش و مطالعات یهودیان ایران" در لس آنجلس کرده و بطور مستمر اقدام به ثبت تاریخ شفاهی اقلیت یهودی با رویکردی جانبدارانه به نفع این قوم می‌نمایند.


وی علاوه بر اینکه مشاور فرهنگی مرکز مزبور است و وظیفه بارگذاری مطالب سایت این مرکز در سایت "یوتیوب" را نیز عهده‌دار است، در سال ۲۰۱۰ اقدام به ترجمه و انتشار کتابی تحت عنوان "راهنمای جهانی آتشکده‌های زرتشتیان" کرد که توسط انتشارات "مام میهن" در تهران منتشر و روانه بازار شده است.

آخرین پرده، راه‌اندازی کمپانی "آریانا"

الهام یعقوبیان که صهیونیست‌ها از وی به عنوان "فعال حقوق بشر و دموکراسی‌خواهی در ایران" نام می‌برند و ارتباطات تنگاتنگی با نهادها و مراکز باصطلاح حقوق بشری غربی علیه ایران دارد، در سال ۲۰۱۱ میلادی و قبل از شرکت در "کنفرانس جهانی روز زن" با "سنه افرامی" سیاستمدار و ژنرال بازنشسته ارتش رژیم صهیونیستی، سناتور "جوزف لیبرمن" عضو مجلس سنای آمریکا و از حامیان حمله نظامی به ایران و سناتور "جوئل اندرسون" نماینده جمهوریخواهان در کنگره امریکا دیدار و گفتگو کرده و پس از دریافت نقطه نظرات آنها، اقدام به ایراد سخنرانی علیه جمهوری اسلامی در کنفرانس مزبور نموده است.


الهام یعقوبیان در حال گفت‌وگو با سنه افرامی سال 2011الهام یعقوبیان در کنار لیبرمن و همسرش سال 2011یعقوبیان بر سر میز مذاکره با جوئل اندرسون سال 2011سخنرانی یعقوبیان در کنفرانس جهانی روز زن سال 2011


الهام یعقوبیان که برای اجرای پروژه "ایران ستیزی" از سوی لابی صهیونیستی- امریکایی ماموریت یافته در تمام عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ورود کند، در آخرین فاز ماموریتشموظف به ورود به عرصه اقتصادی از طریق راه‌اندازی کمپانی تولید کیف و کفش بنام "آریانا" در سال ۲۰۱۱ میلادی شده است.


این کمپانی که مرکز اصلی آن در شهر لس آنجلس قرار دارد و در زمینه تولید انبوه و صادرات کیف و کفش به دیگر کشورها فعالیت دارد، در واقع تامین کننده بخشی از بودجه پروژه "حقوق بشری" علیه جمهوری اسلامی می‌باشد و به این موضوع صراحتا در سایت اینترنتی کمپانی مزبور اشاره شده است.:: مرتبط با: فرا سیاست ,
:: برچسب‌ها: صهیونیزم , الهام یعقوبیان , پوستر , vpn رایگان , فیلتر شکن , اسرائیل , پوستر بد حجابی ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
http://zanawallaert.hatenablog.com/entry/2015/08/17/214226 دوشنبه 1 خرداد 1396 05:54 ق.ظ
I am sure this post has touched all the internet viewers, its really really nice paragraph on building up new
blog.
manicure یکشنبه 20 فروردین 1396 02:19 ق.ظ
Wonderful article! This is the kind of information that are meant to be shared
across the internet. Disgrace on the search engines for no longer positioning
this put up higher! Come on over and discuss with my website .
Thank you =)
دوست جمعه 8 دی 1391 11:53 ب.ظ
با سلام خدا لعنت كند كه دشمن این نظام الهی است.
یا علی
مجمع جمعه 8 دی 1391 11:52 ب.ظ
شیعیان!

بس نیست غفلت هایمان؟

غربت وتنهایی مولایمان؟

یا مهدی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
به نام پروردگار پنج تن
این پایگاه به حمد الله در جهت بصیرت افزایی آخر الزمانی راه اندازی شده تا هرچه بیشتر خواص الهی را در عصر ظهور راهنمایی بنماید امید است که نیروهای خدا (حزب الله) در این مسیر هم خود استفاده برده و هم ما را یاری بنمایند تا بار دیگر با حداقل امکانات پوزه ی قدرت استکبار جهانی را به خاک بمالیم و عزممان را دوباره اثبات کنیم.
به امید ظهور جضرت ولی عصر (عج)
الهم عجل لولیک الفرج

  :: مدیر وب سایت : سید هادی میرلوی موسوی
چقدر با فراماسونری ((مکتب دجال)) آشنایی دارید؟

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

جهاد نرم افزاری